Gewijzigde voorwaarden jaaraangifte BTW

Per 1 januari 2014 wijzigen de voorwaarden voor het doen van BTW-aangifte per jaar, zo laat de Belastingdienst weten.

Wilt u BTW-aangifte per jaar doen? Dan moet u vanaf 1 januari 2014 voldoen aan alle volgende voorwaarden:

  • U betaalt per jaar minder dan € 1.883 BTW.
  • U levert per jaar voor minder dan € 10.000 aan intracommunautaire leveringen en intracommunautaire diensten.
  • U hebt per jaar voor minder dan € 10.000 aan intracommunautaire verwervingen.
  • U hebt geen vergunning artikel 23.

Verandert uw aangiftetijdvak door deze wijziging? Dan krijgt u van de Belastingdienst een brief.

Bent u niet in Nederland gevestigd? Dan geldt deze wijziging van de voorwaarden niet voor u.

Via Gewijzigde voorwaarden jaaraangifte BTW • Accountancy Nieuws.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s